| Diamant_7101 a întrebat:

Cine are piercing in buric? Doare cind il pui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

Cand Ti. l Faci Doare Putin Daca Il Fcai La Spital. O Sa Fie Mai Greu De Intretinut Sa Nu Se Infecteze Si Dastea. Dar Daca Ai GrijA no sa se intample nimic. trebuie sa-mi prind si eu curaj pana la vara laughing Multa Bafta! Acum Mai este si o problema am auzit ca pentru a nu se infecta trebuie sa. l faci cand e cald afara de obicei vara.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am o prietenă care și-a făcut acum câteva luni și a durut-o.
Pa, pa.

| RoxAnana a răspuns:

Doare f putin iti face o anestezie si gata nu dureaza mai mult de 1 min stai lin:*

| sKilL a răspuns:

Da, doare cand il pui, si, daca faci pauza se astupa gaura! in timp ce il porti. daca te atinge cineva mai dur pe el, te va durea!

| iubireeterna a răspuns:

Buna. si eu imi fac saptamana viitoare depinde de corp. oricum debea astept sa va zic tuturor cum e. m-am informat peste tot mil doresc enorm dar. enorm de mult doar ca frica ma omoara in fiecare noapte si mai ales zilele trec si eu trebuie sa imi prind curaj sa merg.am vazut peste tot pareri aruncate dar. nici o fata n-a fost in stare sa impuna si spuna cu adevarat cum sta treaba.intr-adevar depinde si de corpwinking debea astept sa contrazic sau sa afirm lumea care vorbeste aiurea