| Andreeamiruna67 a întrebat:

Hei TPU.
Vreau piercing. Dacă îmi fac în nas sau buric unde doare mai tare?
Și la ce vârstă am voie sa mi fac piercing?
Am doar 13
Vreau sa știu cât costa gaura în nas sau buric+cercelul.
Și cât de tare doare
DAU Fundă. Ms

Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

Nu.l asculta pe e7, iti recomand sa.ti faci un piercing in buza, acolo arata cel mai bine si e cel mai sexy, just do it laughing. Succes! Cat despre durere nu cred ca doare asa de tare, ce naiba, esti fata mare, nu te speria de la un pic de durere.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta intai cu parintii tai, ca esti prea mica sa poti lua semenea decizii.

| FaraNumePls a răspuns:

La un salon costa de la vreo 100-200 in sus. Depinde de salon bla bla. Dar nu poti sa-ti faci pentru ca esti minora, trebuie sa fie si parintii de acord. In schimb poti vorbi cu cineva care face găuri. Tipii astia nu iau mai mult de 100 de lei (100 maxim). Din cate stiu te doare mai tare cel din nas. Restul is mai usor de suportat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu în loc să te gândeşti la şcoală, te gândeşti la prostii.
Nici măcar nu şi-ai şters caşa de la gură şi mucii de la nas că ea deja vrea piercing.Fă-l, dar mai târziu vei regreta că ăsta e un pas prostesc.

| Andreeamiruna67 explică (pentru anonim_4396):

Fac ce vreau eu, du te în ***?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeamiruna67):

Păi dragă, eu mereu când merg undeva i-au pe cineva cu mine, aşa că hai să mergem înprună. După ce că eşti proastă mai şi semnalizezi.Eu ţi-am zis de bine, că acum faci aşa că vezi la altele sau vrei să fii la modă şi să arăţi tare.Dar, când vei creşte vei regreta, gândeştete şi tu la 80 de ani vei mai vrea piercinguri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeamiruna67):

Dacă tot ai adus vorba de?***, cum se face că din toţi spermatozoizii tu ai fost ce mai rapid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeamiruna67):

La 13 ani ai tăi ai depăţit cu mult limita bunului simţ.

| Andreeamiruna67 explică (pentru anonim_4396):

În primul rând trebuie să-ți cumpăr o carte de gramatică.
Fetito. Pana la 80 de ani mai este foarte mult.
Dacă îmi voi da cercelul jos gaura sa va astupa.
Însă tu nu știi anumite lucruri. Mai bine stai în banca ta dacă nu vrei sa ma ajuți. Te scuip dulce?

| Andreeamiruna67 explică (pentru anonim_4396):

Normal că mă enervez, în loc să stai în banca ta dacă nu vrei să mă ajuți tu vi aici să te iei de mine.
Mai bine stai în banca ta?

| Boblobobonti a răspuns:

Bună. dacă ești din București pot sa te ajut eu. Te costa mult mai puțin ca la salon și în buric nubdoare. Dar dacă vrei sa îl expui la vara merita făcut de acum sa aibă timp corpul sa vindece gaura.