| KamaSutra a întrebat:

E un baiat care ma enerveaza.Se uita tot tipul la mine... Ce inseamna? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Posibil sa te placa, dar fi atenta, nu se stie. Poate vrea doar sa crezi ca te place si sa te vada cum reactionezi. Cel mai bine este sa-l intrebi direct daca are vreo problema cu tine sau cv de genu. Iar daca te place, simte-te flatata. Nu e neaparat sa fi cu el, dar sentimentul acela ca te place cineva este f mistohappy

13 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai, cum sa te enerverze? Ar trebui sa te simti magulita nu? Sigur ii place de tine dar vezi tu timiditatea asta face ravagii si nu tine cont ca esti baiat sau fata! Da-i o mana de ajutor daca nu iti e indiferent da? pa.

| Criiistinutsa a răspuns:

Cred ca te place:d

| AlexXxander a răspuns:

Sa stii ca nu m-ar surprinde daca te-ai indragosti si tu de el in cele din urma laughing. Dar revenind la intrebarea ta foarte posibil ca te place, si probabil l-ai speriat in caz ca ti-ai afisat o privire enervata tongue. Oricum daca e dragut incearca, nu se stie niciodata tongue

| KamaSutra explică (pentru AlexXxander):

1.Nu o sa ma indragostesc niciodata de baiatul ala.Habar nu ai cum e...
2.Niciodata nu i-am afisat o privire nervoasa.Nici macar nu l-am bagat in seama!
3.Nu e dragut! E cu un an mai mare decat mine, desi asta nu conteaza, adica un an nu prea e mare diferenta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde cum te îmbraci de atragi privirile.

| DragosConstantin a răspuns:

Inseamna ca te place, dar e posibil sa fie genu de om timid care nu iti poate zice in fata big grin

| cuculici a răspuns:

Te place dar nu are curaj sa.ti zica nu e chiar asa greu de priceput cred ca daca gandeai si tu putin mai mult iti dadeai seama si singura

| T0T a răspuns:

Și eu fac chestia asta cu o fată în ultimul timp, dar e genul care spune tot pe față. Dar nu a menționat nici măcar odată de lucrul acesta. Interesant...

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Eu am pus intrebarea asta acum 3 anirolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Cum trece timpul...Off off crying Mi-ai umplut sufletul cu nostalgie!

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Da,stiusad ce vremuri, cand aveam parul strans in codite, si purtam rozstraight face Yaack!

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing Nașpa...Eh sunt sigur că te bucuri că acele vremuri au trecut fiindcă ai scăpat de îmbrăcămintea aia nașpa dar eu nu o să mă bucur, și totul va începe peste câteva luni.

| adrianaada a răspuns:

Posibil sa te placa:X de ce nu l-ai intrebat?