| Toffifee a întrebat:

E un baiat in scoala care imi place big grin dar e mai mare cu 3 ani. E mare diferenta de varsta? Voi ce ziceti? Ati putea fi cu un baiat cu 3 ani mai mare, fetele? Credeti ca s-ar uita la mine? Sunt a 9a.

13 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Cunosc un cuplu fericit (el are 35 si ea are 24 de ani) crede-ma dragostea nu are varsta atata timp cat iubesti nu dai importanta la nimic iubirea e un sentiment placut, sper ca am putut sa te ajut la revedere

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu prea... doar daca esti o super bunaciune.

| Onn3 a răspuns:

Pe el fato! Stai calma am fost si eu in situatia ta si dupa cate vad se mai uita la mine si dupa 3 ani jumate de relatie laughing))))))))), deci nu renunta fa-te remarcata!

| DeeaMarry a răspuns:

Prietenul meu este cu 3 ani mai mare decat mine, dar noua ni se pare diferenta de varsta ideala!
Mie mi se pare ok pana la 6 ani diferenta.

| deedi9 a răspuns:

Eu cred ca da. Adica a 9a si a 12a dupa cate vad... Am multi in liceu care sunt combinati asa. Daca tu te intelegi cu tipul... de ce nu? Incearca! Bafta >big grin

| Diux96 a răspuns:

3 ani nu este o diferenta asa de mare
Multa Bafta cu baiatulhappy

| AntiACTA a răspuns:

Desigur. Dragostea nu are varsta tongue

| Bocanila a răspuns:

Auzi atata timp cat tu il placi(iubesti daca e cazu) nu conteaza varsta eu am o prietena care e c 4 ani mai mica si nu conteaza mai ales ca esti in clasa a-9a! p.s. da mai multe detalii. el te place?(de exemplu)

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Pai acum depinde foarte mult de cum arati, de cum gandeste el. Totusi merita sa incerci. Bafta:*

| ExpertInLove a răspuns:

Pai conteaza ce baiat este el... daca e din acelea care vor doar forme nu are sens nici sa incerci deoarece el o sa vrea s*x. Si daca e baiat ok atunci cu siguranta nu o sa-i pese de varsta.

| RedArrow a răspuns:

Da De ce nu. E normal ca fetele sa fie mai mici decat baietii.

| primavara2012 a răspuns:

Fata mea, varsta nu conteaza.Eu iti zic sa incerci.Succes!

| ecleras a răspuns:

Ce coincidenta laughing Iubitul meu este cu 3 ani mai mare ca mine si eu sunt tot a9a happy Ne intelegem foarte bine si pot spune ca ne iubim cu adevarat. Asa ca nu conteaza varsta sau cum arati, trebuie doar sa fiti compatibili. Intra in vorba cu el, vezi ce ii place si apoi daca va potriviti. Sper ca ti-am fost de ajutor happy