| 1mist3r a întrebat:

Buna TPU.sunt fata si sunt impreuna cu un baiat de 2luni, insa prietenele mele spun ca baiatu' asta e urat:|...voi ce credeti?:| http://www.facebook.com/claudiu.balan.1

4 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Nu pot sa vad pozele, nu stiu de ce nu merge. Oricum nu te mai lua dupa oricine daca tu il placi nu mai conteaza asa de mult parerea altora. Si nu conteaza cel mai mult frumusetea conteaza sufletul si inima. Tu doar asculta-ti inima si nu te lua dupa ei. Daca mai ai nevoie de ajutor ia id meu si o sa te ajut cum pot. Pa-pa.

| 1mist3r explică:

Dar voiam sa stiu si parerile voastrestraight face

| AndyLavy a răspuns:

Daca tu il iubesti, sau am rog, tii la el, si el la tine de ce iti pasa de ce spun altii? este prietenul tau, nu al lor. Nu am cum sa vad poza, insa, daca tu il placi, si totul este ok intre voi, posibil ca prietenele tale sa spuna asta din invidie, rautate. ce ai prefera, un baiat frumos dar care sa nu te respecte sa nu te iubeasca, sau unul obisnuit, cu care sa te intelegi, si cu care sa poti avea o relatie frumoasa? Nu frumusetea exterioara e tot ce conteaza, desi in ziua de azi f putini oameni mai iau in considerare asta, uita-te si la ceea ce are in interior, caracterul sufletul pe care il are, educatia si asa mai departe. Pt ca este relatia ta cu el, nu a ta cu el si cu prietenele tale.Si in plus daca ti-ar fi prietene adevarate, nu ti-ar spune asta, ar accepta decizia pe care ai luat-o, de a fi cu baiatul respectiv, fara a comenta despre cum arata, frumos urat.

| Duta_Alexandra_1998 a răspuns:

Eu zic sa iti asculti inima daca chiar iti place acest baiat nu asculta ce spun prietenele tale daca iti place iti place si punct.