| 1mist3r a întrebat:

Buna TPU.sunt fata si sunt impreuna cu un baiat de 2luni, insa prietenele mele spun ca baiatu' asta e urat:|...voi ce credeti?:| http://www.facebook.com/claudiu.balan.1 :!:!

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Draga mea, e bine ca sa ai prieteni care-ti atrag atentia asupra unor chestiuni ce pot avea o anumita influenta negativa asupra ta.Dar aprecierea frumusetii este strict personala.In plus caracterul, comportamentul, atitudinea unui om constituie frumusetea sau uratenia lui.

| altrix a răspuns:

" Sunt urat nimeni nu ma vrea
Am gagica si de 2 ani stau cu ea; x"
nu le asculta pe altele ma. sunt invidioase!

| Razeph a răspuns:

Tu esti de vina ca le asculti. Atata timp cat te intelegi bine cu el si. va iubiti, chiar conteaza ce spun altii? Fiecare e frumos in felul lui.

| chocotoff a răspuns:

Nu e urat, nu asculta ce spun ceilalti. Unele persoane spun ce spun din invidie. Sa va tina big grin

| DoLLHouse a răspuns:

Nuu..chiar deloc este chiar dragutz..esti foarte norocoasa sa fii cu el impreunahappy