| patesti a întrebat:

Care e diferenta cand te masturbezi (baiat) sub apa? Se simte mai placut sau mai putin placut?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hmmm, nicewinking
nu stiu la baieti dar o sa incerc eu maine in cadawinking

| Goete a răspuns (pentru alina2k18):

Tu incearca cu apa de la dus, nu in cada.
Dar poate de.mai bine de un an de cand ai scris asta, ai incercat...

| Goete a răspuns:

Intrebarea e mai veche dar - te intreb - diferenta intre
"cand te masturbezi (baiat) sub apa?"
Si ce?
Cand te masturbezi (fata) sub apa?
Nu esti capabil nici sa pui o intrebare?

| asdf2kpower a răspuns:

NU TE MASTURBA ÎN CADĂ! NU VREI ASTA!
Am încercat. Sperma devenise un fel de super glue. Nu mai scăpam de ea laughing

| Helpme99 a răspuns:

Am facut eu asta intr-o baie calda. E placut.
Problema e ca sperma nu se amesteca cu apa si pluteste pe acolo prin apa si e scarbos dupa

| theillusoryman a răspuns:

Da,dar doar daca bagi si capul cu totul in apă si îl ții acolo cam o oră.