| floryn4you a întrebat:

E vreo fata pe aici care a inghitit sperma?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt dar nu o sa recunoasca ca au inghitit asa ceva, cred ca o sa primesc si stupid dar de aia nu mai pot eu, sa dea cine stie ca nu are curaj sa spuna adevarul.

| elasexygagica a răspuns:

Daca vrei iti golesc eu rezervorul drooling love struck

| CoquineNoire a răspuns:

@elasexygagica laughing mai fata, esti mai ceva ca Samantha din Sex and the city, nesatulo.

| BRG a răspuns:

Poate te șterg administratorii acestui site, ce întrebări indiscrete pui.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Floryn ce intrebare nu`s fata dar am vrut doar sa mor la intrebarea asta laughing laughing lol ca nu ie.

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Mata e fata care a inghitit sperma

| Stahlhelm a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

Tu cred ca esti una din fetele de care povestea Spetsnaz"Sunt dar nu o sa recunoasca" laughing asta e si la mai multe!

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru Stahlhelm):

Din pacate. ei am doar 11 ani, cum iti explici ca as-fi inghitit vreodata chestia aia?! oricum te iert ca judeci cartile fara sa le citesti...