| Evolution_7307 a întrebat:

Ce sa fac daca fata a inghitit sperma mea ce se va intimpla?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Stai liniştit, nu se îngraşă, are puţine calorii.

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu a inghitit-o gurita de jos, nici o problema daca esti absolut sanatos! Are si ea acum un gust si o experienta in plus!

N-ai intrebat-o cum i s-a parut, semana cu ceva cunoscut la gust?! Daca nu esti fumator, atunci nu era nasoala!

| Libelle a răspuns:

Fa-o sa vomitelaughing

nu credeam ca pot zice ceva atat de scarbooslaughing

| Derye a răspuns:

Probabil o indigestie.

| nobody_9468 a răspuns:

Ce gust are? Sunt foarte curioasa:mi s-a zis ca pisca putin pe limba.

Bafta.

| Damian a răspuns:

Sa nu scuipe pe altan' pasarica, ca ramane gravida

| Lora a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu rămâne însărcinată dacă la asta te gândeai laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana2518 a răspuns:

Vaii:O du-te la doctor ca a ramas insarcinata si ii va creste copilul sub limba si`l va naste pe nass:-ss

| lextim a răspuns:

Nimic. poate ii era sete

| Nu a răspuns:

O sa moara.

| adrian_3467 a răspuns:

Pai i-ai cerut-o tu sau a facut-o ea din instinct? Sunteti de mult timp impreuna? Ar trebuii sa te simti onorat sau nu.
1- Daca sunteti de ceva vreme impreuna, i-ai cerut-o tu si ea a acceptat inseamna ca a facut-o sa te simti bine.
2- Daca a facut-o fara sa i-o ceri tu, de abia v-ati cunoscut si etc inseamna ca a mai trecut prin asemenea experiente.
Vezi in ce te arunci si alege-ti partenerele cu grija. De patit nu pateste nimic nici ea nici tu. Nu are nici un efect negativ gen. copii sau etc. Enjoy happy

| Opt1k a răspuns:

Nu se intampla nimic!big grin

| YellowGuy a răspuns:

Scoate copii pe gura

| deNisu a răspuns:

Nu are ce se intampla sperma are calori; x e ca si cu`m a baut 1 kg de lapTe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o mai inghita ca e bine