| oana16 a întrebat:

E vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? Am facut sex (protejat de fiecare data) cu iubitul meu, nici un prezervativ nu s-a spart sau ceva de genu.Doar ca... o data am facut dragoste cu el si...am obs ca numai avem prezervative si...:-s si-a dat jos prezervativul folosit si s-a sters cu un servetel... dupa aceea nu am mai rezistat... m-a atins cu mana in zona intima.
Oare e posibil sa fi ramas sperma pe mana...chiar daca s-a sters?
Mentionez ca nu mi-a venit menstruatia, iar luna trecuta mi-a venit in data de 4.
Va rog ajutati-ma.:*:*

Răspuns Câştigător
| samur1 a răspuns:

Lasa si tu id-ul ca te ajutam!

5 răspunsuri:
| Mo a răspuns:

FA-TI UN TEST DE SARCINA

carla
| carla a răspuns:

Oana, fa un test de sarcina, dar cel mai bine ar fi un consultatie la ginecolog.

| KaTaLyN a răspuns:

In leg cu menstruatia mai exista dereglari.eu asa stiu d la alte fete care au patit`o...nu cred ca trebuie sa tii cont neaparat d asta. 1 test de sarcina ti-ar putea raspunde la intrebarea tawinking sincer acum... tu ai zis ca s`a sters cu 1 servetel.noi d unde sa stim dk i`a ramas sperma p mana sau nu thinking n`am fost cu voi acolo.Asta pe el ar trebui sa-l intrebi sau trebuia sa fii tu atenta la acest detaliuwinking

| samur1 a răspuns:

posibil... acum ce ajutor vrei? alta data rezistalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita nu se va intampla deoarece si eu am patit asa ceva acum 1an.