| Strambu a întrebat:

Ea ma iubeste ii place de mine dar ii mai place si de alt baiat... un raspuns urgent? ce trebuie sa fac?

10 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Nu are cum sa ii placa de tine, sa te iubeasca si in acelasi timp de alt baiat. vb serios cu ea, si asa te vei lamuri.niciunul dintre voi nu merita sa fie pe post de rezerva pentru eawinking. daca vei vb cu ea, atunci vei afla pe cine place cu adevarat. e sing solutie ca sa iesi din dilemawinkingbafta!

| cryssa a răspuns:

Asasineaza-l pe celalalt!devil

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu_5492 a răspuns:

Cand iubesti pe cineva nu ai ochi decat pentru el, a iubi cu adv inseamna a oferi tot.
a te juca cu 2 fraieri, e altcevalaughing

| Sice a răspuns:

Trebue sa faci threesomewinking

| iza_4323 a răspuns:

Sa o cuceresti cu gesturi frumoase, sa o impresionezi, sa o inviti la un suc, la o plimbare, sa ii cumperi ceva ce stii ca ii place mult sa fii atent cu ea pentru a te lua in vizot pe tine si sa uite de celalalt.Bafta:*sa ne spui ce ai facutwinking

| Mayhem_8215 a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Simplu! Daca iti motiveaza asa ( imi place de tine, dar totusi imi place si de si... ) ii faci trimiterea la origine pentru ca nu merita. E ca la un film, gen, hai ca daca nu ii iese ramane cu mine! NEXT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai zici sa alega dintre voi doi. Daca vrei sa te aleaga pe tine impresioneazao fai pe plac si ai grije ce faci cu ia la ce mai mica greseala ai pierduto asa ca ascultama bine ok?

| adrian111 a răspuns:

Daca zici ca te iubeste, inseamna ca esti impreuna cu ea. daca imi zicea mie gagicamea ca ii mia place de unu in afara de mine... o calcam pe cap :@