| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU RASPUNS URGENT este un baiat in clsa care ma place ( ma iubeste de fapt ) si vrea sa fim impreuna si eu il plac dar nu la fel de mult ca el pe mine .....acum nu stiu ce sa fac si as vrea sa nu'mi ziceti fa ce simti sau etc un raspuns mai concret daca se poate el se comporta foarte dragut cu mine incearca din toate puterile lui sa ma ajute si sa ma faca sa zabesc dar dupa cum v-am spus nu stiu daca iubirea ( atat de mare ) e reciproca

Răspuns Câştigător
| DeliricEdeVina a răspuns:

Asta nu e iubire adevarata daca si el e c.am de aceeasi varsta, el nu prea stie barbatii au prietene mai tarziu, poate ii si rusine sa te sarute ca poate greseste ceva, ajuta.l si zic sa incercati

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă şi tu îl placi ( chiar dacă nu la fel de mult ), dă-ţi "frâu liber" sentimentelor şi lăsaţi-vă "purtaţi de val".

Acum depinde şi ce vârstă ai, că nu ai precizat...