| Pukaa a întrebat:

Cum ii zici unu`i baiat ca iti place de el? Raspuns urgent Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai saptamanilea astea numai pe intrebarea asta m-am axat si eu si sincer cel mai bine e sa-i spui in fata, dar nu ca-l placi ci ca ti la el mai mult ca la un amic.

| LeonardoDC a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu asa! Cum frate sa'i spui ca ti la el mai mult ca la un amic? Pai atunci tu de ce mai vrei sa fii cu el?

3 răspunsuri:
| LeonardoDC a răspuns:

Il saluti, il chemi la tine si il saruti! Mentionez ca sunt baiat si asa nu are cum sa-ti scape.proprie experienta...asta daca saruti bine smug Fundaa:*:*?

| Autumnfeelings a răspuns (pentru LeonardoDC):

Da de cand toti baieti sunt din acelasi aluat?