| spf2009 a întrebat:

Ei dacami place de o fata tare si nu stiu daca si ei ii place de mine cum pot sa aflu daca ii place ei de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la un suc, o cafea o plimbare si uitate direct in ochi ei si atunci intreab-o:
-Tu cand saruti musti?
Daca o sa stie de gluma o sa iti raspunda la intrebare, daca e proasta si se supara las-o la altii.Si daca iti raspunde de ce..., ii spui ca esti curios si daca merita sa risti.Fi barbat nu muiere.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Iti poti da seama dupa comportamentul ei happyDaca ea este in preajma ta, daca vb frumos cu tine, daca te ajuta cand ai nevoie de ea atunci este foarte clar ca te placewinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Intreband-o direct.happy Pe ea!

| Encore a răspuns:

Pai incearca glumeste cu ea din gluma in gluma ajungi sa o intrebi chestii de exemplu cum zice Tudor "tu musti cand saruti?" si probabil o sa zica "nu stiu vrei sa vezi? " laughing si aia e tongue

| DMV a răspuns:

De ce te intrebi tu daca ei ii place de tine? Poate ii place, poate nu, poate nu stie. Influenteaza tu raspunsul si las-o pe ea sa se hotarasca.

| diavolitza a răspuns:

Acorda-i mai multa atentie, priveste-o de multe ori in ochi insistent, incearca sa intri in vorba cu ea... Ea sigur isi va da seama ca o placi prin aceste metode nevinovate, iar apoi iti vei da seama dn reactiile ei, sau mai usor si clasic : Intreab-o! big grin

daca te lovesti de un raspuns negativ da-o-n-colo ca sunt si alte fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o undeva...stai de vorba cu ea... daca stai si te uiti la ea, ai sa te uiti mult si bine...ca nu o sa iti zica niciodata ca te place.

| ioana_6133 a răspuns:

Pai tu spune-i ce simti pentru ea si intreab-o ce parere are despre tine.sau ai putea intra in discutie cu ea, poate sa faceti mai multe lucruri impreuna...asa ati putea sa va imprieteniti si sa va apropiati mai mult.pa pa.