| aiwa1998 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu daca si eu ii place de mine. Cum aflu?

Răspuns Câştigător
| Ariyana a răspuns:

Hey happy! Pai, exista mai multe modalitati:
1)O pui pe prietena ei cea mai buna sa o intrebe, dupa care sa iti spuna tie.
2)O intrebi,dar fata in fata(in orice caz, nu pe mess!)
Cel mai bine ar fi, daca o intrebi fata in fata, sa ii spui mai intai ce simti tu pentru ea, nu sa o abordezi direct.Succes happy!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O intrebi cum e vremea.

| Adryydream a răspuns:

O poti intreba daca ai curaj sau iti poti da seama dupa felul in care se comporta cu tine, dupa cum iti vorbeste happy succes

| MaJoR a răspuns:

Fa-ti curaj si intreab-o...winking

| aiwa1998 explică:

Ms mult:*