| Monstrul a întrebat:

Ejacularea precoce poate trece de la sine? Fara contact sexual ma refer.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu inteleg cum poti vb de ejaculare precoce fara contact sexual

| mihai69 a răspuns:

După ce ejaculezi de câteva ori, da. Că la un moment dat, nu prea mai ai ce ejacula și se poate spune că... a trecut de la sine.
Totuși, ejacularea precoce nu prea are cum să treacă „de la sine"; trebuie să faci ceva în privința asta. În primul rând să determini cauza, apoi să cauți s-o elimini.

| Seepty a răspuns:

Cu timpul o sa treaca dar incearca si tu sa nu te mai masturbezi atat si sa te uiti la filme porno.

| djdani2010 a răspuns:

Da, poate trece de la sine DOAR DACA mai lasi manuta sa se odihneasca ( daca intelegi la ce ma refer )winking

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Nu neaparat, trebuie sa intervina un contact sexual.