| anonim_4396 a întrebat:

El e francez, ne stim de 5 luni, ieseam impreuna uneori sa ne plimbama, veneam pe la mine, pina cind intr-o zi am inceput sa ne sarutam, iar ultima data am facut sex, si mentionez ca eu eram virgina.In general el e foarte timid, se poate pierde cu zilele si ne vedem doar in weekend, am vb de multe ori despre asta si mi-a spus ca nu vrea relatie serioasa, insa nu vrea nici sa ma piarda, si ca ar fi mai bine daca am incerca sa ne vedem mai des, ca sa ne cunoastem si ca sa petrecem timpul impreuna. A doua zi dupa ce am facut sex mi-a scris, m-a intrebat cum ma simt, a3 zi ne-am intilnit intimplator intr-un magazin.Eu eram cu prietena mea si am vb fugitiv si cam atit, Weekendu asta l-am intrebat ce planuri are, insa nu mi-a raspuns, Acum imi fac griji. Oare s-a speriat de faza ca eu eram virgina? nu-mi dau seama ce-i in capul lui, eu insa ma port ca de obicei cu el, nu-l presez nici cu mesaje, adica nu-l deranjez ca sa fuga de mine sau ceva de genu, acum ce fac? astept de el el vreun semn, sau sa nu-i raspund o perioada? sau mai insist eu acum ca sa ne vedem? ce ma fac? e tare inchis, nu pot sa simt ce are in minte.

2 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Incearca sa nu te atasezi prea mult de el daca ti-a spus ca nu vrea relatie serioasa inseamna ca nu vrea ceva de lunga durata ..ai grija. stai de vorba cu el asta-i cea mai buna solutie, vorbiti si incearca sa afli ce se intampla cu el ..fi tu deschisa cu el in discutii ca poate-i vei da curaj si luikiss

| dydda a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu el sa vezi ce se intampla cu el si ceea ce gandeste dar incearca nici sa nu-l presezi prea mult sa iti raspunda. poate are nevoie si el de ceva timp sa isi adune gandurile.Incearca sa fii deschisa si sa-i dai curaj:* Bafta!