| Alinnnnnna a întrebat:

El e francez, ne stim de 5 luni, ieseam impreuna uneori sa ne plimbama, veneam pe la mine, pina cind intr-o zi am inceput sa ne sarutam, iar ultima data am facut sex, si mentionez ca eu eram virgina.In general el e foarte timid, se poate pierde cu zilele si ne vedem doar in weekend, am vb de multe ori despre asta si mi-a spus ca nu vrea relatie serioasa, insa nu vrea nici sa ma piarda, si ca ar fi mai bine daca am incerca sa ne vedem mai des, ca sa ne cunoastem si ca sa petrecem timpul impreuna. A doua zi dupa ce am facut sex mi-a scris, m-a intrebat cum ma simt, a3 zi ne-am intilnit intimplator intr-un magazin.Eu eram cu prietena mea si am vb fugitiv si cam atit, Weekendu asta l-am intrebat ce planuri are, insa nu mi-a raspuns, Acum imi fac griji. Oare s-a speriat de faza ca eu eram virgina? nu-mi dau seama ce-i in capul lui, eu insa ma port ca de obicei cu el, nu-l presez nici cu mesaje, adica nu-l deranjez ca sa fuga de mine sau ceva de genu, acum ce fac? astept de el el vreun semn, sau sa nu-i raspund o perioada? sau mai insist eu acum ca sa ne vedem? ce ma fac? e tare inchis, nu pot sa simt ce are in minte.

14 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Eu unul daca as intalni o fata si as fii primul ei baiat, din contra, as fii fericit. Dar n-am avut norocul asta. Dar, eu sunt unul, nu stiu majoritatea ce gandeste; sau stiu, dar nu cred ca ai vrea sa afli, te-ar ingrijora. Sper sa fie baiat de treaba si sa te caute din nou. Nu-l mai cauta tu. Daca e baiat de treaba, te va cauta el, crede-ma, dar daca e o jigodie, nu te va mai baga in seama. Si tu esti fraierica. Sti ca nu vrea o relatie serioasa si iti pierzi virginitatea cu el. Oricum, alegerea a fost a ta.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Deci practic, tu te-ai ars cu unu in care nici nu esti intr-o relatie!
Tu sigur esti anul 1 la nu stiu ce facultate? ca nu pari, pari sa ai mintea unei adolescente de 13-14 ani care e credula.

| Hombre a răspuns:

Si fiindca povestea e franceza sa o traduc mai pe romaneste. Eram cu caprele la pascut si acolo m-am intalnit cu un cioban cu oi multe si cornute. Cand l-am vazut mi-a cazut chilotii si am facut frichi-frichi. De atunci nu mai vrea. Aaa, uitasem sa va spun ca am fost si virgina, fiind preocupata cu multe treburi uitasem sa ma dezverginez. laughing

| DeeaMarry a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun asta, dar cred ca ar fi trebuit sa il intrebi inainte ce intentii are cu tine. Nu cred ca ar fi trebuit sa fii cu el daca stiai ca nu aveti o relatie serioasa.
Nici acum nu e tarziu sa porti o discutie serioasa cu el. Macar vei sti ce sa faci pe viitor...

| Astaeparereamea a răspuns:

Mai mare mincinoasa nici ca am vazut laughing iti faci facultatea an Francia si vrei ca noi sa-ti traducem unele propozitii, doamneeeeeeee! degeaba ai lasat poarta la gradina deschisa, trebuia sa pui si un semnalizator cu " Atentie nu sariti gardul ca va papa leopardul" "Intrati pe poarta ca aveti aceeasi soarta ".
auzi la ea ce intrebare i-a pus, ce planuri are? fleosc cu muci-n farfurie! laughing ce-o fi fost in creata ta minte sa pui asemenea intrebare? Ala crede ca te-a lasat bortoasa si-ai sa vezi ce te ocoleste

| pantofipantofi a răspuns:

A vrut doar sex, adioooo relatie cu el
p. s. sper ca v-ati protejat macar

| Annim a răspuns:

Woooow invata-ma si pe mine sa citesc gindurile big grin,,, ei cum n-ar fi Te-ai pierdut in schimb virginitatea cu un Francez happy Pe ce limba vorbiti? Te sfatui sa il lasi balta, nu doreste relatie serioasa atunci DAI PAPUCII, cine stie pe unde umbla el si cite prietene are,,, daca nu doreste relatie serioasa inseamna ca nu vrea sa-si asume responsabilitati sa se intilneasca la orice pas cu tine si sa te sarute la orice secunda, Eu cred ca doreste ca toata lumea sa-l iubeasca chiar daca nu are relatie serioasa cu o oarecare persoana. ACest lucru nu exista. Daca te iubea isi dedica tot Timpul lui Tie, inainte de dialogul vostru la aceasta tema. Se joaca cu tine, paraseste-l mai devreme inainte ca sa plingi ca are alta happy

| EmaEmax a răspuns:

E clar ca el a vrut doar sa se distreze cu tine si tu ai cazut in plasa, dupa parerea mea esti mult prea naiva...ar fi mai bine sa-l uiti si alta data sa nu mai faci aceeasi prostie.Totusi,daca iti place foarte mult de el ai mai putea sa incerci sa ti legatura cu el insa nu cred ca veti avea o relatie niciodata...asa ca la ce bun sa stai cu o persoana care nu tine la tine cu adevarat.

| Alinnnnnna explică:

Cit de rautaciosi puteti fi in mesajele astea! sa nu fi fost baiat de treaba nu ma culcam cu el, nu eu un macho man, care umbla cu mai multe fete, din contra e prea timid, si stiu de ce nu-si doreste o relatie, pentru ca pleaca sa faca masterul degraba si nu vrea nici el sa sufere nici pe mine sa ma faca sa sufar.am vb pe tema asta.ne cunoastem din septembrie, dar am inceput a iesi din decembrie, deci am aflat in acest timp totul despre el, abia acum m-am culcat cu el, nu din prima cum au afirmat unii pe-aici.

| pantofipantofi a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Crede-ma esti foarte naiva
extrem de naiva
vezi ce iti face si tot continui sa ii iei apararea
da, cand iubim devenim naivi, si dupa un timp cand ne trezim la realitate ne dam seama
pacat de tine, dar imi vei da dreptate intr-o zi
acum ma vei ignora, dar peste 2-3 ani nu

| NeneaGogu a răspuns:

Je vuzave, je vuzevu, je bubule mon pipu'?
Cum adica ati facut sex, asa pur si simplu? Ce ma oftic ca nu stiu franceza, ca la sex ma descurc crying

| Sh_Atat_mihail_1995 a răspuns:

Un cantec vechi spune:
,, Floarea inflorest-odata
Dar tu nu vei mai fi fata..."
Cam asa ai patit si tu acum. Daca el te paraseste, si nu va vrea sa mai aiba de-a face cu tine... ce faci?
Poate cel care iti va fi sortit ca sot va avea pretentia ca tu sa fii asa cum te-a facut mama ta cand te va lua de nevasta.
cum ai sa suporti privirea lui de,, cine stie cati te-au mai....inaintea mea"?

| maryannee a răspuns:

Draga mea..cu parere de rau iti spun ca al tau francez este un neserios. Daca ti-a zis din start ca nu vrea o relatie serioasa este clar ca nu te iubeste..este pacat ca i-ai cedat mai ales ca erai si virgina.Lucrul asta trebuie sa il faci cu un baiat care te iubeste cu adevarat sa fie ceva special...Cu faza ca nu vrea sa te piarda s-a referit la altceva. O sa te trezesti la realitate si o sa iti fie foarte greu. Totusi trebuie sa te consideri norocoasa ca ti-a spus in fata ca nu vrea o relatie serioasa si nu te-a vrajit. Parerea mea este sa il ignori total. Poate il iubesti si iti va fi greu, dar acesta este cel mai bun lucru in opinia mea. Nu te merita! Bafta multa si ai grija pe viitor!

| LarisaGeonixx a răspuns:

happy. Nici nu se mai intoarce :*