| Inkiu387 a întrebat:

Salut, Sunt impreuna cu iubita mea de aproape 4 luni, eu am 17, ea este cu un an mai mica decat mine. Ea arata SUPER bine, este extrem de frumoasa, are sani, fund, e slaba etc. Si pe langa asta e si extrem de desteapta si buna la suflet. Toti baietii din liceu stateau in limba dupa ea dar pana la urma eu am fost norocosul. Nu vreau sa o pierd, ma simt super fericit cand sunt cu ea, dar de cam 1 luna simt o problema la mine.
Ea nu vrea sex, imi dau seama ca e micuța si nu este pregatita. Noi vorbim deschis despre subiectul asta, am intrebat-o daca este pregatita si mi-a zis ca nu, la care eu i-am raspuns ca o voi astepta. Cand ne sarutam ma lasa sa o ating cam peste tot si o simt cum se excita foarte mult, iar asta efectiv ma innebuneste. De obicei cand ne sarutam sta la mine in brate si ma mangaie pe spate, in par etc. Avem zile in care ne sarutam o gramada, vad ca e foarte dornica si ca ii place cand o ating. Imi e foarte greu sa ma abtin, as da orice ca sa fac sex cu ea, dar stiu ca nu vrea acum. Ce pot face? Mentionez faptul ca eu nu mai sunt virgin, am facut sex inainte cu fosta mea. Eu chiar vreau sa o astept si sa nu o presez sa faca ceva ce nu isi doreste, dar simt ca nu mai pot. Suntem de putin timp impreuna si sunt constient de faptul ca nu se ofera asa usor, chiar daca ne iubim super mult.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Peting.

| Inkiu387 explică (pentru mihai69):

Petting consta in ceva mai mult decat ceea ce facem deja?

| mihai69 a răspuns (pentru Inkiu387):

Constă în orice mai puțin penetrare vaginală: masturbare, oral, humping etc.

| syd2 a răspuns:

Cere voie de la parintii ei!

| Inkiu387 explică (pentru syd2):

Sa le cer voie ca sa fac ce? Radpunde m-ai facut curios happy

| syd2 a răspuns (pentru Inkiu387):

Cred ca iti dai seama ca nu ca sa o duci la o cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu consider ca daca e suficent de dezvoltata atat emotional cat si intelectual, poate sa faca pasul asta fara probleme cu tine, atata timp cat sentimentele fata de tine sunt reale

Tu poti doar sa incerci sa-ti dai seama daca cele relatate de mine mai sus sunt for real sau nu

Daca sunt for real inseamna ca are alte motive, cum ar fi ca nu are suficeinta incredere sau pur si simplu se teme sa nu iti bati joc, se teme de cum o vei vedea tu sau ceilalti dupa ce face pasul asta

E posibil sa nu mai fie virgina si sa te minta, sunt multe posibilitati

Noi nu o cunoastem si nu avem de unde sa stim

Incepe sa o observi, deschide subiecte diverse, fi atent la reactiile ei si la comportament, iar in final vorbeste deschis despre asta si ar trebui sa iti dai seama pana la urma

Mult succes frate!

| Inkiu387 explică (pentru anonim_4396):

Salut. Sunt primul ei iubit, sigur e virgina. E o fata super cuminte, de iubit ma iubeste, a demonstrat-o de multe ori. Sincer nu cred ca este pregatita emotional, ea este foarte emotiva si este sigur si din cauza faptului ca ii e frica de ceea ce vor crede ceilalti. O sa mai discut cu ea

| DenqOO a răspuns:

Încearcă humpping. Adică întindeți peste ea, stați îmbrăcați, dar te greci cu bazinul de ea pana la orgasm

| EUeStEEu a răspuns:

Petting

| Inkiu387 explică (pentru EUeStEEu):

Petting este ceva mai mult decat ceea ce fac deja?