| Sawarekh a întrebat:

Eram curios daca doar mie mi se pare trist unde s-a ajuns cu mentalitatea unor femei.

Voi va dati seama ca exista multe femei care au ca si crieteriu, experienta sexuala?

Pai scopul unei relatii nu este ca sa invatati reciproc, sa evoluati impreuna?

Adica inteleg daca doresti un barbat bad boys, care nu e stabil, dar cum poti sa ai si asteptari si pretentii ca sa fie loial, sa fie si curat, sa nu aiba boli? laughing

Oameni buni, unde s-a ajuns?

19 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Asa sunt multe fete, adică fraiere. Doresc băieți cu experienta și apoi se plâng ca sunt părăsite fără motiv, ca au ajuns un număr pe o lista. Nu sunt toate asa. Eu ii sunt etern recunoscatoare soțului meu ca a refuzat toate ofertele anterioare pentru ca era dedicat sa păstreze totul pentru soția lui.

| Sawarekh explică (pentru ania):

Felicitari, sper ca sunteti fericiti si aveti o familie frumoasa.

Multa sanatate!

| ania a răspuns (pentru Sawarekh):

Da, am o familie fericita și suntem convinși ca exclusivitatea în ce privește sexul e un ingredient important al fericirii noastre.

| dullcat a răspuns:

Lasa ca acelasi lucru se poate spune si pentru sexul opus sau altele.

| Hyperion7 a răspuns:

Și mie, ca băiat mi se pare trist că unii bărbați au ca și criterii de selecție cat de mare le sunt formele sau cat de dezbrăcate sunt.Adica nu înseamnă că dacă una e botoxata până la Dumnezeu și-napoi e și frumoasă sau daca e 3/4 dezbrăcată e automat și buna la ceva... voiam să zic la suflet happy
Oameni buni, am ajuns la strada nebuniei, blocul generațiilor ratate, scara generația x și milenialhappy
Am și eu o întrebare pentru tine, de ce te mira asta?big grin
La fel cum bărbații misogini au tot felul de criterii care mai de care mai ciudate când vine vorba de selecția unei partenere și mai nou partener, așa și femeile, la rândul lor au aceste criterii bizare de selecție on the phone
Fundiță?nerd

| anonim3248 a răspuns:

Oamenii de care spui tu - barbat bad boys - sunt și cu multe școli și curați și fără boli chiar dacă fac sex și cu zeci de femei.

| Sawarekh explică (pentru anonim3248):

Aberezi omule!

Eu cunosc si am cunoscut tipologia de bad boys si stiu exact cum gandesc aceasta tipologie.

Nu, nu sunt invidios. am avut si eu multe aventuri, din pacate, vara sa intentionez, dar a trebuit sa prind experienta, datorita mentalitatilor de mai sus pe care le-am precizat.

| Sawarekh explică (pentru anonim3248):

Oke, daca face protejat sa zicem ca nu are boli, dar oricum femeile cand intra in relatie sa stii ca doresc un barbat stabil si loial.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Mă refer la alt tip de bărbați.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Bărbații de care spun eu nu sunt ce crezi tu.

| Sawarekh explică (pentru anonim3248):

Jandarmeria hmmm, inteleg dar totusi e o meserie, oricine poate ajunge, cu ceva munca.

oricum funny exemplu haha.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Nu ai înțeles despre ce bărbați spun.

| Sawarekh explică:

Daca te referi la ceilalti, ultrasii. aia merita batuti bine, si nu sunt bad boys de care zic eu.

Daca te referi la jandarmi, ei doar isi fac meseria.

Deci nu stiu exact ce vrei sa insinuezi.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Un bărbat de care spui tu că e - barbat bad boys - pentru mine înseamnă să aibă și școli.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Să arate bine și să aibă și școli.

| anonim3248 a răspuns (pentru Sawarekh):

Femeilor le plac bărbații de care spun eu.

| Sawarekh explică (pentru anonim3248):

Glumeste tu in continuare, aici e doar TPU si atat, dezbateri si atat.
Eu vorbesc cu multe tipe pe tinder, ies la intalniri si cu prietenii, sa nu crezi ca sunt un trist care nu are optiuni.
Sau poate asa ti se pare...

| Sawarekh explică (pentru anonim3248):

Nu arata asa, stai tu linistit.
Sti cum arata un bad boys de fapt?

Ceafa lata, tatuaje, barba si este pasiv agresiv.

Si probabil are si un bmw.

| marcoglass a răspuns:

La porcarii