| Laviniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Eram impreuna dar vorbeam o data pe zi, zicea ca ma iubeste dar nu intalneam foarte rar, toate erau doar vorbe si nu fapte, pana ce m-am saturat si am pus punct relatiei. acum vorbim aproape toata ziua si mi-a cerut sa ne impacam, mi-a cerut inca o sansa, dar eu pana acum i-am dat mai multe mi-a promis ca se schimba dar tot degeaba.acum as vrea sa-l cred deoarece imi este foarte dor de el si as vrea sa ne impacam, dar pe de o parte simt ca o sa fie la fel si ca nu are rost, iar pe de alta parte vreau sa ma gandesc ca o0 sa fie mai bine.ce sa fac? merita sa incerc din nou sau nu? dau FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Cunosc astfel de baieti.promit ca se schimba,le acorzi inca o sansa,ei iar gresesc si tot asa.
daca el vrea sa va impacati, accepta. incercati, nu ai nimic de pierdut. poate lipsa ta l-a facut sa realizeze ce a gresit si se va schimba. daca nici acum nu se schimba, pui punct si de data asta, ca doar nu esti jucaria lui sa vina la tine cand are el chef si sa isi bata joc de tine

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa mergem inainte, nu inapoi. Si mai stiu ca fetele au mandria lor de care nu trebuie sa isi bata joc nimeni. Si mai stiu ca baietii mint mult. Si mai stiu, dar acum ajunge.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Poate ma tii la curent cu ce ai facut. succes!

| Nyx a răspuns:

Eu nu inteleg, pentru ce dai funda? Pentru ca oricum o sa faci cum crezi tu ca e mai bine si nu cum iti raspunde un somnoros de 14-17 ani la 3 dimineata.Viata o traiesti, nu astepti solutii miraculoase pe net.