| Sara2 a întrebat:

Eram pe mess mai devreme si a intrat un tip dubios mi-a dat webul lui, apoi mi-a cerut webul meu de la status, eu i-am dat accept din greseala dupa 15-20 de secunde mi-am dat seama si l-am oprit, era in web si nu mai zicea nimic, eu ii tot scriam si el nu mai zicea absolut nimic, si la sfarsit mi-a multumit de tacere, credeti ca are ce sa faca cu cele 20 secunde in care m-a vazut? tin sa va spun ca nu a fost nimic compromitator dar m-a ingrijorat foarte tare reactiile lui, credeti ca am de ce sa imi fac griji? imi e sa nu ma fi filmat nu stiu va spun eram decenta in web dar nu stiu el mi s-a parut ciudat tare, astept un raspuns sunt foarte speriata

Răspuns Câştigător
| LilTunechi a răspuns:

Stai tu linistita asa fac unii doar sa te sperie 100% nu a fost decat o chestie de asta fii pe pace
Craciun fericit draga:*

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Data viitoare ai griji, fi fara griji nu cred ca e un pedofil cu cutitul la usa ta si te asteapta sa iesi afara totusi nu iesi afara

| rsr13 a răspuns (pentru RAY):

N-o speria si mai tare laughing nu are ce sa-i face a zis ca era decent imbracata si cu doar 20 de secunde chiar nu are cum sa faca ceva. Cred ca a vrut doar sa o sperie si a reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti bolnavii care exista acum e posibil sa se fi masturbat

| VreauMiere a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Vecine' tu imi faci ziua mai mereu cand citesc raspunsurile date de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VreauMiere):

Da' ce-are bre? Exista o gramada de handicapati, eu ca hombre am primit web inopinant de la unul "piticulporno69",mare lustruitor de bastoane laughing) rolling on the floor

| Iunona a răspuns:

N-a avut timp poate nici sa dea start la o filmare. Poate voia doar sa te agate. Daca stii ca erai decenta nu iti face griji. Sterge-l si tu din lista si da-ti id-ul doar persoanelor cunoscute, mai scapi de grija de a fii deranjata. Nu, nu are ce sa faca cu 20 de secunde in care o fata sta linistita la calculator. E prea cuminte pentru un pedofil/osbedat.winking

| catablondu a răspuns:

Nu cred ca are ce sa iti faca, mai ales daca in comportamentul si imbracamintea ta nu era nimic indecent. Nu are rost sa te ingrijorezi. Sarbatori fericite.

| Alexu9696 a răspuns:

Erea un pedofil nu ai de ce sa iti faci griji laughing)

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Stai linistita, vreun obsedat, vine la noapte si te mananca laughing))) glumesc nu are ce sa-ti faca chiar daca te-a filmat nu poate face nimic cu 20 sec big grin