| blondyblue10 a întrebat:

Eram virgina, dar cand am facut-o prima data nu s-a intamplat nimic (nici sangerare, nici durere prea mare) ce parere aveti despre asta? Cum imi pot convinge iubitul ca am fost virgina?

9 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Cu siguranta ai himenul elastic. Informeaza-te mai bine pe net sau la un medic ginecolog. Oricum nu ar trebui sa il convingi. Arata-i mai bine informatiile pe care le gasesti si va intelege cu siguranta. Ideea primelor relatii sexuale este descoperirea reciproca asa ca nu te alarma. Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa il convingi? daca i ai zis odata si ai fost sincera cu el si nu te cred atunci ii zici pa si cauti pe unul care te respecta si are incredere in tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i din partea mea ca da dovada de lipsa celor mai elementare cunostinte despre procesul de dezvirginare si ceea ce este cel mai important si as dori sa-i transmiti neaparat, ca este un imbecil retardat. (trebuia scris cu majuscule).

| neutrino a răspuns:

Repeta experimentul, poate de data acesta va curge sange!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ti-a zis nimic dupa actul sexual, inseamna ca el si-a dat seama ca tu ai fost virgina si ca himenul tau a fost elastic si de aia nu ai sangerat si nu ai avut dureri.

Răspuns utilizator avertizat
| Nusuntcinecrezi a răspuns:

Nu te va crede!

| teodoradone a răspuns:

Buna.nu trebuie sa i dovedesti nimic.asta tine de increderea si respectul lui fata de tine.si eu am avut aceeasi problema la primul contact sexual.dar la primul contact sexual esti mai stramta.el nu si a dat seama de asta?

| Ioanaiuga a răspuns:

Buna! acelasi lucru l-am patit si eu, dar cu toate astea iubitul meu avea incredere in mine inca de cand i-am spus, cu atat mai mult m-a ajutat si nu a fortat situatia! Si uite ca am 3 ani de relatie bazata pe incredere si multa dragoste! INCREDEREA si SERIOZITATEA sunt elementele de baza, niciodata nu vor da gres! Succes