| AndreiBalan123 a întrebat:

Este adevărat ca atunci când viata îți este pusa în pericol de moarte ai erectie sau este doar un mit?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este un mit, cand esti in pericol organismul secretă adrenalina nici decum erectie, adrenalina este teama spaima, erectia o ai cand faci sex sau te gîndesti sau vezi o femeie frumoasa pe strada, aia e alta discutie

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tocmai erectie ai )))))))

| sierra1 a răspuns:

Se intâmplă o canalizarea energiei către inimă şi musculatură, reducerea circulației și constricția vaselor de sânge de la nivelul periferic și al pielii, accelerare puls, respiraţia se accelerează eliberare intensă de adrenalină, noradrenalină şi cortizol.
Deci, din contră!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar când te spânzuri.

| mihai69 a răspuns:

Erecție ai imediat după ce mori. Spre surprinderea tuturor, erecția apare când mușchii se relaxează.

| Continchiscontsters a răspuns:

Wtfff rolling on the floor))) cei mai este și asta

| ndrxw22 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi