| Stefania a întrebat:

Este adevarat ca baietilo nu le plac fetele care sunt tupeiste?:-o

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, dar cred ca prefera fetele dragute si la locul lor.

| liz23 a răspuns:

Este adevarat ca increderea in sine atrage, acum depinde cum interpretezi tupeul, pentru ca in tot ce faci sunt doua taisuri, daca pastrezi echilibrul si arati ca doar sti sa lupti pentru ce vrei, rezultatul poate fi cel dorit.

| Luori a răspuns:

Fiecare baiat are gusturile lui. Nu sunt toti trasi la xerox laughing

Unora le place ca fata sa aiba ceva tupeu, sa fie mai curajoasa, sa poate face ea primul pas. Dar tupeul poate fi confundat si cu obraznicia, nerusinarea.

| wannabe a răspuns:

Da, mie imi place ca o fata sa fie tupeist, DAR in sensul bun si ca ea sa arate bine si sa fie frumosa ALTFEL NU!

| liveincolors a răspuns:

Depinde foarte mult si de caracterul baiatului. Un baiat mai timid nu cred ca place fetele tupeiste. Dar in general, cred ca fetele tupeiste sunt mai placute.

Răspuns utilizator avertizat
| divinuu a răspuns:

E tocmai invers.

| duDu_8774 a răspuns:

laughing de ce nu... eu urasc fetele cu fite si cu nasul pe sus, sa vina Eva kent sa se pune in genunchi ca sa se marite cu mine daca as sti ca e fitoasa si increzuta as scuipao in ochi!

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Eu cred ca unora chiar le place si le convine acest lucru, deoarece baietilor le este mult mai interesant cu o fata care care le umple viata de adrenalina si veselie.

| NoName0011 a răspuns:

Nu ii adevarat.

| Puiutz a răspuns:

Clar depinde de baiatlaughing.
Unora da, altora nu happy.
Dar dupa mine nu e bine sa fii nici exagerat de tupeista pentru ca dupa apar si fitele si na...

| kiss ya' a răspuns:

Pai nu toti baietii sunt la fel...fiecare are caracterul lui si modul lui de a gandi.eu zic ca sunt baieti carora le plac si fetele tupeiste.hai sa-ti dau si un ex:eu sunt tupeista.si am o relatie de 4 ani cu iubitul meuwinking

| Anonoim a răspuns:

Personal numi plac sa fie tupeiste doar in sitotile in care ar trebui sa aiba un astfel de comportament