| Florina003 a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca.l plac? ii plac fetele tupeiste...

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Il tinesti cu privirea pe holul scolii, dar sa fii sigura ca se uita si el la tine in acel moment. Apoi te duci hotarata la el, il apuci cu ambele maini de tricou, il impingi cu forta in perete, si`l mozolesti pana uita cum il cheama.Sigur va aprecia asta.

| DavidoffUser a răspuns:

Da-i de inteles ca-l placi, nu i-o spune direct. Poate el nu simte la fel despre tine si apar complicatii. Daca nu-si da seama ca-l placi din atentia pe care i-o dai, gesturi si conversatii, nu te place si automat treci peste, ori e mai greu de cap.In oricare din situatii iti vei da seama. Daca un barbat vede ca-l placi, iti va inapoia avansurile si lucrurile decurg natural.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru DavidoffUser):

Ai dreptate. E o metoda foarte buna.

| NubleReapper a răspuns:

Salut,la baieti de obicei este simplu!
Fii interesata si de ceea ce ii place lui(fotbal, jocuri video, seriale...)si vorbiti despre ele
Baietilor de obicei le plac lucrurile copilaresti si amuzante!
Bafta!

| BlackNotorious a răspuns:

Pur si simplu!
Te duci la el si ii zici ca il placi DIRECT
Si apoi vezi cum reactioneaza