| anonim_4396 a întrebat:

Vă plac fetele mai timide sau cele mai tupeiste? De ce?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu-mi plac fetele

| RAY a răspuns:

Cele mai tupeiste= de la viata am invatat ca alea timide erau ipocrite,false, mincinoase, prefacute, in schimb alea tupiste, deci erau mai rele erau mai sincere

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu prea cred. sincer alea tupeiste sunt cam smechere si false, sunt unele care se prefac ca sunt timide dar nu sunt

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si de noroc, nu era o generalizare

| Drimmero a răspuns:

Sa fie echilibrate, nici timide de lesina daca scot o vorba,, dar nici tupeiste fara limita, sa stie sa-si exprime sentimentele si trairile, totul tine de educatie in acest tupeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unele. Calea de mijloc nu existã?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca Ambele. Adica daca este sa gasesti o fata timida o ajuti. dar si tupeista nu ar fi deloc rau. laughing