| Andreea911 a întrebat:

Este adevarat ca:cu cat iti incepi viata sexuala mai tarziu te doare mai tare?(la fete)

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da mintea te doare rau daca nu te...de la 11 ani!

| wzz a răspuns:

Nu, nu este adevărat.

| yasmyyy a răspuns:

NU,stai linistita ca daca o incepi mai tarziu nu te va durea. Depinde de himenul tau, de cat de elastic e.si etc... sper ce te-am ajutat. fundita?

| ancutzika27 a răspuns:

Vrei sa gasesti scuze ca sa incepi la 12 ani?

| kiko_3973 a răspuns:

Nu e adevarat, daca o incepi dupa 20 de ani exista riscul sa pici nervos, sa te ingrasi, sa slabesti prea mult, depinde, dar nu doare mai rau.

| Herm a răspuns:

Nu, dar mie mama imi zicea ca dc o incepi prea devreme te ingrasi rolling on the floor))))) dar asta ca sa n-o fac eu devreme laughing

| Andreea911 explică:

Am 16 ani, pentru cei curiosiwinking.si nu stiu daca vreau sa mi-o incep acum sau mai tarziu, vreau sa aflu cat mai multe informatii si sa ma documentez cat mai mult! Vedeti ceva rau in asta sau aveti altceva de comentat?!