| Manfred a întrebat:

E adevarat ca cand iti incepi viata sexuala nu mai cresti?

11 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Fals.

| maradi3 a răspuns:

Da,este foarte adevarat asta...in schimb, gramatica se va prinde de tine mult mai invartosat!laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Asa e de aia copilu minune a ramas copil, a facut sex de mic tongue

| Yaguar a răspuns:

Aici adaug spusele unui doctor in medicina :,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Sexul stopeaza cresterea.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Te ingrasi, te dezvolti, dar sa nu mai cresti...cine te'a mintit?

| Nymphetamine a răspuns:

Cine va tot baga prostiile astea in cap? straight face

| motherfucker a răspuns:

Eu zic ca e adevarat " ca cand" nu inveti limba romana e normal sa pici bacu. Deschide dracu o carte de limba romana si de gramatica inainte sa discuti despre sex

| Kassandra1408 a răspuns:

Este un mit - hormonii de crestere nu au legatura cu cei care sunt activati o data ce ti-ai inceput viata sexuala.

| Dya_2147 a răspuns:

Ca cand laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de capu vostru. straight face
Nu este adevarat!

| denisa_3022 a răspuns:

Nu e adevarat din contra la o fata cand nu mai ii virgina ii incepe sa ii creasca sani si sa se desvolteze acum la baieti nu stiu thinking