| Doliii27 a întrebat:

E adevarat ca slabesti dupa ce iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Corpul incepe sa se transforme,bazinul coboara, talia se lungeste, pieptul se inalta.Toate astea in timp, nu de la o zi la alta.Acum,daca te ingrasi sau slabesti, depinde de metabolismul fiecaruia,dar pentru ca au loc arderi intense, in cele mai multe cazuri, slabesti.

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu stiam ca te ingrasi, dar ma rog.thinking

| Daysukki a răspuns:

Daaaaa! vreo 30 kg dupa, le pui la loclaughing

| kiko_3973 a răspuns:

Depinde de hormoni, asa se spune si in multe cazuri sunt persoane care slabesc, persoanele care-si inep vata sexuala foarte tarziu... dupa 20 de ani... exista riscul ca ele sa se ingrase, din cauza hormoniilor.

| IsabellaMaria a răspuns:

Depinde de organsimul fiecarei persoane. Unele slabesc, altele se ingrasa. Nu toate suntem la fel happy

| Andrei32133 a răspuns:

Da pentru ca va obositi amindoi transpirati e ca si alergatu numa mai rau ma refer pentru fata

| blueice a răspuns:

Orice miscare presupune ardere de calorii...deci si sexul este o activitate buna pentru a pierde ceva.tongue