| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca decalotezi penisul de 3+ori se pune ca masturbare?

9 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ia sa vedem. Unde se pune? In cronica Akasha? In registrul pradatorilor sexuali? Ca si contributie la pensie? Sa clarificam intai unde se consemneaza activitatile tale peniene infantile, si apoi mergem mai departe.

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Eu vorbesc serios
aveam nevoie doar de un da sau nu
ATAT

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragomire, un da sau nu, fara argumente si explicatii, e doar o preferinta arbitrara, e egal cu zero. Intrebarea mea, in ce sens se pune ca masturbare, clarifica mult problema, ba chiar da raspunsul.

| SG1995 a răspuns:

Masturbarea presupune frectionarea penisului in scopul de-a obtine placere sexuala, deci daca l-ai decalotat nu inseamna ca te-ai masturbat.

| Nemessys a răspuns:

Nu!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"E pe internet, deci trebuie sa fie adevarat." - Mahatma Gandhi (1400-1453, inventatorul becului)

| KanekiMalai a răspuns:

E adv ca ești prost bomba?

| Boss491 a răspuns (pentru KanekiMalai):

Adevarat (ಠ_ಠ)