| camiitsu a întrebat:

Este adevarat ca daca faci sex te dezvolti, te mai ingrasi?:*

Răspuns Câştigător
| DeeaAndreea92 a răspuns:

Da, este adevarat. Dupa primul contact sexual se produc niste modificari in organism. Se maresc soldurile si sanii devin mai mari dar lasati(nu cu mult, sa nu te speri, vor arata perfect). Odata cu viata sexuala apar mai multe modificari, unele bune altele mai putin bune.
Dar eu iti recomand sa iti incepi viata sexuala cand te simti tu pregatita si in nici un caz ca sa ti un baiat langa tine sau sa iti dezvolti corpul.
Te-am pupat :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia, multe slabesc, altele se ingrasa sau se mentin, in orice caz iti ies formele in evidenta, se modeleaza corpul[daca faci sex regulat]

| DeeaMarry a răspuns:

Cert e faptul ca, daca iei anticonceptionale, pofta de mancare se mareste considerabil. Asta poate duce la ingrasare.
Daca varsta la care iti incepi viata sexuala este nepotrivita(adica esti prea mica), este posibil sa iti creasca sanii sau sa ti se mareasca soldurile.
Depinde de corpul fiecarei fete.

| Purec a răspuns:

Da categoric. Mai ales daca faci fara prezervativ o sa te ingrasi sigur...mai ales in burta happy

| Cosmotel a răspuns:

Da, daca dupa fiecare partida fugi la frigider si bagi in tine ca spartul. laughing
mai asteapta ca esti mica.te dezvolti in timp si fara sex de pe acum. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| simonikxd a răspuns:

Da te ingrasi k ramai gravida laughing)))))

| BestAlexandru a răspuns:

NU!