| anonim_4396 a întrebat:

daca faci mult sport in perioada cand esti pe stop e adevarat ca te dezvolti?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Nu prea stiu, inca nu am auzit, dar nu e bine sa faci vreun sport in timpul perioadei de menstruatie, deoarece o sa iti curga mai tare si o sa te doara burta si capu si nu o sa stii ce ai. Te sfatuiesc sa nu faci sport in timp perioadei de menstruatie.
Bafta si Craciun Fericit!

1 răspuns:
| alexa18 a răspuns:

Buna, nu cred ca e adevarat. Pana la urma ce legatura are? Dar daca faci sport in acest timp vei putea face hemoragie straight face...