| Ramonabaaaa a întrebat:

E adevarat ca daca faci sala te dezvolti ma bine / repede. ( sani, fund )?.

3 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Da, daca faci sala, si folosesti aparatele care trebuie, te dezvolti mai bine si mai armonios. Incearca sa faci sala cu un instructor, el te va ajuta, si daca ii spui si ce doresti, te va indruma catre aparatele si exercitiile de care ai nevoie!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Da.Ajuta la crestere.

| RexCuParuCret a răspuns:

Dezvoltarea se face relativ lent sa nu te astepti la mari rezultate din primele luni.
Parerea mea e ca culturismul te dezvolta mai bine decat orice sport
bine pentru ce vrei sa faci tu as zice sa faci fitness.