| onecolorfulldream a întrebat:

Este adevarat că dupa inceperea vietii sexuale (la fete) glandele mamare se dezvoltă, asta implicând si creşterea sânilor?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Nu este adevarat! DAca este sa ai sanii mari, ei vor creste in ritmul lor normal indiferent de viata ta sexuala, iar daca nu e sa ai sani mari atunci te poti **** cat vrei ca tot nu iti vor crestewinking

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Dimensiunea sanilor este conditionata genetic si nu este influentata de inceperea vietii sexuale.

| gabriela_4689 a răspuns:

Da,dar la fete si inainte inceperii cresc, numai cand isi incep viata sexuale mai tare si mai repede cresc