| Zozolle696 a întrebat:

..Este adevarat ca sanii se inmoaie dupa inceperea vietii sexuale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat...se mai lasa si se inmoaie dupa ce faci un copil

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este o "regulă" generală pentru acest aspect!

Depinde cum "reacţionează" organismul tău...
Oricum, sânii pot deveni mai moi ( sau mai lăsaţi ) chiar şi FĂRĂ să faci sex!

Toate cele bune.

| OoBunnyoO a răspuns:

Sanii nu se lasa de la sex. Se lasa din cauza unor alti factori cum ar fi de la greutate, de la varsta, de la alaptat, de la sutien.
Dar oricum, daca vrei sa incetinesti acest proces, exista exercitii pentru tonifierea sanilor. Cauta pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,cine si-a batut joc de tine?
Este o minciuna MARE si GROSOLANA!
Nu mai crede in toate prostiile!
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Nu?
Se inmoaie in sensul ca se lasa?
Se lasa din cauza ca prietenul o sa se joace cu ei.

| Karlitta a răspuns:

Nu.F**te linistita ca n.o sa se laselaughing.

| GuessWho95 a răspuns:

Depinde de organism. happy