| Zozolle696 a întrebat:

..Este adevarat ca sanii se inmoaie dupa inceperea vietii sexuale? De asemenea am mai auzit lucruri ca si cresterea fundului, ingrasarea sau lasarea sanilor...Cate din cele mentionate sunt adevarate?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este o "regulă" generală pentru aceste aspecte!

Depinde cum "reacţionează" organismul tău...
Oricum, sânii pot deveni mai moi ( sau mai lăsaţi ) chiar şi FĂRĂ să faci sex!
La fel şi în cazul celorlalte situaţii...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prostii aveti in cap.

| dragodana a răspuns:

Salut! Partial adevarate.
Sanii, intr-adevar, se mai inmoaie.Se lasa din cauza gravitatiei, sarcinii, faptului ca nu porti sutien sau ca te ingrasi, dar nu din cauza sexului.
Fundul se mareste daca faci sex anal.Si se "prabuseste" din aceleasi motive scrise mai sus.Imbucurator este ca pentru fund exista exercitii fizice.Sanii sunt doar tesut, nu muschi.
Daca mananci ca sparta te vei ingrasa, dar nu de la sex.

| mikaela001 a răspuns:

Depinde citi ani ai. Daca esti peste 17 nu cred sa ai astfel de probleme pentru ca corpul tau este pregatit pentru inceperea vietii sexuale. Uneori depinde si de metabolism. Nu asculta tot ce se zvoneste pe la coltul blocului. Bafta!winking

| verooo a răspuns:

Sunt aproape toate adevarate mai ales chestia cu sanii..eu chiar am consultat un doctor in domeniul dat si mi-a confirmat chiar...