| Hohenheim a întrebat:

Este adevarat ca exista tecnici pentru a mari durata orgasmului?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| justfreelove a răspuns:

Da., se cheama preludiu

| Pisoiul a răspuns:

Asa ceva nu exista.Nu exista tehnica nici alte lucruri.Cu cat penisul este mai lung cu atat mai mare poate fi placere cred.Placerea consta in faptul materiei prime pornind de la testicule. Cand materia prima trece printr-o radacinuta foarte subtire atunci vei simti placere.Cu cat testiculele sunt mai mari cu atat durata placerii poate fi mai mare deoarece atunci corpul poate ejacula mai multa materie prima.Marimea penisului este importanta doar pentru a oferi placere unei femei.In rest rolul penisului e nefolositor.Mai mult conteaza cantitatea ejaculata.Cu cat mai mare cu atat mai multa placere poti simtii.
Stima si respect lunetistul.