| Gabi87 a întrebat:

Este adevarat ca femeile de etnie rroma au puterea si harul de a vindeca hemoroizii si fisurile anale? Cu ce mai exact te ung la fund aceste tamaduitoare de hemoroizi?

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu te ung, aceste femei au buze tamaduitoare, dragule.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Hahahaa...Da e adevarat. Întai trebuie sa le lasi sa te priveasca in *****, sa-ti bage ceva radacini tamaduitoare in anus, iar dupa aceea sa zici Tatal Nostru. Si baiatul acesta stie cum e cu radacinile :))

http://www.tpu.ro/......ma-ustura/

Sfatul meu: Dupa ce-ti vindeci furnalul, baga-te pe fete, ca alea nu ti-l fisureaza asa de tare.;))

Răspuns utilizator avertizat
| Negative a răspuns:

Frate,esti dus...straight faceNormal ca nu,ce dracu sunt ele, vrajitoare? Astea-s povesti pentru pitici voinici, ce mama dracu...

| Annd a răspuns:

Cu unt laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu laughing! Cine te-a mai mintitlaughing?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nulaughing)! cine te-a mai mintit?laughing

| jojo_2491 a răspuns:

La raspunsurile pe care le dai, aveam pretentii de la tine, dar...au disparut dupa ce ti-am citit intrebarea.cum poti sa crezi in prostiile alora?

| jojo_2491 a răspuns:

Sa stii ca imi plac raspunsurile tale,mai ales cele de la sectiunea "dragoste si sex". cand sunt suparata, obosita intru acolo si iti citesc raspunsurile, ma deconectez imediat.

| DUTCH a răspuns:

Radacina de hrean

| Damyno a răspuns:

Fakes (facaturi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratimiu, mie-mi plac raspunsurile tale si ma invioreaza.
Nu e adevarat nimic. Aia se ling in cur si considera asta tamaduitor.