| anonimuIndragostit a întrebat:

Este adevarat ca fetele se uita numai dupa baieti cu muschi si forte frumosi, iar ele nu le pasa ce simt alti in sufletul lor?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Da,e adevarat.Sunt sanse,mici,sa mai gasesti si o fata care pune pe primul plan sufletul, lasand la o parte fizicul, de multe ori caracterul.Tu trebuie sa cauti astfel de fata, de la tine pleaca tot, si e si usor in zilele noastre sa faci diferenta intre ele.

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unele fete fac asta dar nu toate

| HolyPotato a răspuns:

Nu. Alea nu se numesc fete, se numesc c*rve.

| HolyPotato a răspuns:

Am cunoscut un baiat care arata minunat, are si muschi, alea alea. Nu am crezut in viata mea ca, caracterul unui om ilpoate urati atat de mult, dupa ce am vazut cum se poarta mi se pare cea mai hidoasa persoana de pe pamant. Nci platita nu as fi vreodata cu unul ca el.
Frumusetea este perceputa de fiecare in mod diferit, e drept ca si aspectul fizic isi are locul lui, insa niciodata nu va inlocui caracterul. Nu trebuie sa te descurajeze nimeni! Exista cineva pentru fiecare pe lumea asta care sa stie sa te aprecieze la adevarata ta valoare. O zi buna sa ai! (:

| neutrino a răspuns:

Fetele, ca si baietii, vad in primul rand fizicul, nu sufletul!

| relian a răspuns:

Nu este adevarat.Inprimul rind fetele nu au de unde stii ce muschi are un baiat ca ala nu umbla dezbracat pe starda sau stiu si eu cind se intilneste cu o fata.Dar este adevarat ca fetele se uita dupa baieti care arata bine la fata. Daca arati bine la fata aia este tot, aia le intereseaza pe fete cel mai mult si la fata se uita ele prima data.Bine asta daca nu cumva esti un tip plin de bani atunci nu se mai uita la cum arati tu ci la ce ai tu, masini si asa mai departe.Deci fetele se uita dupa bani si dupa barbate care arata foarte bine la chip.Asta este adevarul.

| h3r a răspuns:

Odododo...tu ce ai pățit suflețel?

| Oana92 a răspuns:

1. Daca ai dat bacul/capacitatea anul asta nu mai astepta rezultatul, la romana esti picat!
2. Nu, nu toate fetele se uita dupa baietii cu muschi si foarte frumosi. Mai exista si fete destepte, nu doar superficialele de care vorbesti tu.

| W3R4 a răspuns:

Nu,alea sunt pitzipoance, care au nevoie de castravete! -__-
O fată normală nu se uită la aspect, ci la caracter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata si de modul ei de gandire.

| SunnyDay88 a răspuns:

Saracutul de tine, ce frustrat esti.

exista o categorie de oameni pentru fiecare. tu ori te-ai uitat in oala gresita, ori vrei sa faci parte dintr-o categorie care nu ti se potriveste.

| Ajutatorool a răspuns:

Reguli de urmat pentru a avea succes la femei:
1. Nu fi urat.

| BogdanVasc a răspuns:

Nu este neaparat, am o relatie cu prietena mea de vreme buna, nu se uita dupa muschi, sunt slabanog, nu umblu toata ziua la costum si nu-mi fac freza doar ocazitional.

| ktlina a răspuns:

In ceea ce ma priveste nu imi plac de loc. Sa aiba o masa musculara ok dar fara exagerari. Nu vreau sa-i numar patratelele laughing))

| Betyskumpik a răspuns:

Sincer eu nu fac asa

| 35zone a răspuns:

laughing si baietii oare dupa ce se uita?

| CGF31 a răspuns:

O fi adevarat la adolescentele astea din ziua de azi... intre 13 si 18 ani. Sunt fete si care prefera frumusetea sufleteasca decat baietii cu muschi, frumosi si cu bani.
Din punctul meu de vedere nu, nu este adevarat!

| BulletFMV a răspuns:

Asa cum si tu observi aspectul fizic prima data, asa se intampla si la fete. Le place corpul si fata, incearca sa vada si inauntrul lui. daca nu le convina, cauta altul. Din pacate sunt foarte putini baieti care arata bine si la exterior si in interior, si la fel de putine fete care prefera interiorul, nu exteriorulwinking

| BulletFMV a răspuns:

Convine*

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj