| Mara6392 a întrebat:

Este adevărat că la primul contact sexual, la fată, îi va curge sânge?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i obligatoriu sa curga sange, depinzand cat de mare are cucul baiatul, ca de-i una mica si ssubtire, nu are cum sa-i rupa himenul si atunci nu curge sange.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E adevarat, dar nu e si obligatoriu.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, himenul difera de la femeie la alta femeie.

Uite aici tipuri de himen si cum este forma lor. Dupa cum vezi unele sunt perforate, altele nu.

https://ro-m.iliveok.com/health/himen_109688i16010.html

| Hammurabi a răspuns:

Nu obligatoriu.
Sunt și cazuri când nu sângerează. Depinde de anatomia fuecăreia.

| just4ubr2015 a răspuns:

O sa iti curga putin depinde de pozitie si de cat de mare o are el

| Anonim147943 a răspuns:

Nu neaparat