| DaNtE a întrebat:

Cum e la baieti dupa primul contact sexual...Am inteles ca se rupe ata, dar nu mereu dupa primul...Curge sange? E dureros?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a murit nimeni cu o durere de mică intensitate.
Pa, pa.

| SamSon a răspuns:

Poate te ajuta cu ceva: http://www.click.ro/......84428.html

| aleSsialeXxia a răspuns:

Din cate stiu eu este dureros dar de la placeri nu prea simti si ata nu se rupe din prima... poate daca fata e virgina atunci s-ar putea rupe din prima...

| kryssthyano78 a răspuns:

Pai uh ai taiaato cu forfecutza rolling on the floor))

| KrazyK a răspuns (pentru kryssthyano78):

Nu... big grin. asa s-a rupt. nici nu era prinsa bine tare...

| KrazyK a răspuns:

La mine s-a rupt si fara sa fac sex... si cred ca nu numai la mine...