| revelatia2003 a întrebat:

Este adevarat ca majoritatea femeilor prefera relatii cu barbati timizi? Poate la un barbat timiditatea este un lucru adorabil, insa daca aceasta este prea adanca lasa de dorit intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Femeile in general vor un barbat care sa le faca a lor, care sa le arate ca el o sa aiba grija de ele si ca o sa fie acolo orice s-ar intampla, timiditatea ii o prostie, fiecare isi da seama la un moment dat. Si din moment ce ii timid, nu stiu nu prea ai ce face, nu poti sa ii spui ce sa zica, ce sa faca, daca sa te stranga in brate sau nu. Poti doar sa il faci sa numai fie timid, sa se obisnuiasca sa faca lucrurile fara sa se gandeasca la consecinte sau la multe altele...nu stiu, oricum ii nasol sa fi timid, mai ales ca baiat.

2 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

Eu insa am auzit contrat, femeilor le place barbati stapani pe ei, sa se simta protejata, probabil ca mai sunt femei care le plac barbatii timizi. Alea sunt femei care vor ele sa conduca intr-o relatie!

| lucik93 a răspuns:

Nu-i adv.prietena mea sa chinuit ceva timp sa ma ajute sa scap de timiditate