| Biancabiibiii a întrebat:

Cand un barbat este nesigur in privinta inceperii unei relatii care este cel mai bun lucru pe care il poate face o femeie pentru a-l determina sa isi dea seama daca isi doreste o relatie cu adevarat cu ea?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

In orice situatie,dialogul este cel mai bun lucru, pentru a face ca unele dubii, sa poata fi clarificate.
Barbatii si mai ales cei din ziua de azi, nu vor sa-si asume niste responsabilitati, vor sa fie cat mai liberi.Pana nu este el sigur ca vrea o relatie, nu trebuie insistat.Doar din discutii, iti pot da seama ce ganduri are si incet, incet, poate se lamureste si el ce vrea sa faca cu viata lui:sa stea langa o partenera definitiv sau vrea doar aventura.