| Nickhomei a întrebat:

Este adevarat ca, masturbarea schimba lungimea penisului? Sau e doar un stereotip.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Si nici nu e un stereotip (sensul cuvantului e un pic altul). Este doar o gluma care la un moment dat a fost luata in serios de cineva mai putin inteligent si apoi propagata printre oameni cu acealsi nivel.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Este total fals, eu ma masturbez de cativa ani aproape in fiecare zi si nu s-a schimbat absolut deloc nici in lungime nici in grosime, nici nu am orbit, nici nu am ramas impotent.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Masturbearea te face mai destept ajuta la mentinerea unui iq echilibrat

| EnvyU a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing Doar la misto raspunzi? Sau te-ai saturat de intrebarile astea tampite incat chiar nu poti sa fi serios?tongue

| iSwag a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dupa teoria ta, ar trebui sa am un IQ de 420.

| DAnc3 a răspuns:

Cu masturbare faci rost si de bmw.

| cristi10grei a răspuns:

Ba da e adevart, bagi una dimineata una dupa masa si sera la culcare! si sa vezi rezultatul dupa o luna de zile daca ai noroc la mana ajunge si de 39 cm