| PlayBoy123 a întrebat:

Am 14 ani si am niste întrebări! 1. Este vreo problema daca mă uit foarte muult la porno? 2. Cum as putea sa îmi masor lungimea penisului in afara de rigla? (stiu ca nu este lungimea adevarata daca vad cu rigla si in principiu cu rigla am 13 cm, daca îmi puteri spune cat are cu adevărat) 3. Eu am o sperma transparenta si putin spre alb. Stiti daca se va mai schimba? Adica daca va fi albă sau se va schimba cumva? Dau funda rolling on the floor

6 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

1. Nici una, in afara de faptul ca s-ar putea sa-ti "strici"... ochii.
2. Adica, vrei sa incercam sa ti-o masuram noi, sau cum?
3. Verde sau portocalie n-o sa fie, asta este sigur.

| FaraNumePls a răspuns:

1. Nu-i nici o problema.
2. Rigla e buna, pretenții.
3. Albă e și așa rămâne.

| AdrianaB1 a răspuns:

1. Nu este absolut nici-o problema daca te uiti ft mult la filmele porno, multi baieti fac asta in ziua de astazi(chiar si unele fete)
2. Rigla nu e suficient? De ce mai ai nevoie?
3. Alba va fi mereu

| Alexis7591 a răspuns:

1.O sa ai probleme cu vederea
2.Cu ruleta
3.Se va schimba in roz

| Ionescu_Robert_1980 a răspuns:

Binesssssssssss, pulometru la a doua intrebare si la ultima sperma e genetica si se schimba in functie de varsta

| Marssel a răspuns:

1.Nu se intampla nimic daca te uiti la porno.Ca na de aia s-a inventat PornHub, pentru a viola Gigelu.
2.Sincer sa fiu habar n-am poate tai-o si masoar-o cum trebuie... apoi lipesti-o la loc (sarcasm).
3.Ai 14 ani... tu vrei cam multe la 14 ani, eu la varsta ta jucam metin2 cu 20 de prieteni si aruncam cu pietre dupa fete si faceam glume de tipul :Fata ti-a cazut cravata laughing) ai de ***