| Pissy a întrebat:

Este adevarat ce se spune. Ca prima persoana cu care iti incepi viata sexuala nu se poate uita niciodta? Dar daca s`a folosit de tine poate simti ceva acolo? Desi spune ca nu te-a uitat chiar daca si-a batut joc. happy

Astept o parere. :*

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Da, e adevarat ca prima persoana cu care iti incepi viata sexuala nu se uita niciodata. Posibil sa simta ceva pentru tine, unii isi dau seama ca au gresit mai tirziu dupa ce a facut greseala, asa mi s-a intimplat cu baiatul care m-am daruit si pot sa zic ca deja a trecut un an si ceva de atunci dar de aproximativ un an ma roaga sa-l iert insa nu-l pot ierta chiar daca l-am iubit, iert orice, insa chestia cu inselatu nu iert niciodata happy Sper ca in cazul tau e altceva! Bafta

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Da si de obicei te atasezi emotional de persoana cu care ti-ai inceput viata sexuala, mai mult fetele, baietii nu prea. Din moment ce si-a batut joc de tine ma indoiesc.pa

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Asa se spune si de primul sarut, prima dragoste, prima pers cu care ai facut sex etc, nu cred ca este chiar asa eu de ex nu stiu exact care a fost prima dragoste ori cand aveam 12 ani si eram inebunita dupa unul ori cand aveam 17 si l-am cunoscut pe el cel care m-a facut sa ma simt cea mai speciala fata de pe planeta, cred ca tine si de tine daca vrei sa pastrezi vie acea amintire sau vrei sa o dai la o parte si sa privesti spre viitor si sa te bucuri de clipele frumoase care vor veni si sa le consideri unice, trecutul e trecut conteaza doar sa inveti ceva din el si pe viitor sa analizezi de 2 ori situatia inainte de a face ceva, crede-ma sunt multe fete care au avut parte macar o data in viata de un baiat care si-a urmarit doar propriul interes.barbati nu te pot folosi daca tu nu le permiti sa faca asta, cat despre el ce sa simta a simti placere nimic alceva daca avea sentimente nu te mai simtiai acum folosita te asigur.

| leonardo a răspuns:

Cam asa e, pe primul/prima il tii minte. Dar ca nu se poate uita niciodata e mult spus - daca chiar iti propui sa uiti, gasesti la farmacie Xanax, Zoloft si altele care te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, daca a fost un om rau si te-a violat, tot si-o mai aduce aminte?
poate undeva exista ceva adevar