| Sov95 a întrebat:

Este aici o faza care m-a dat peste cap complet. Deci treaba sta asa: colegul meu de banca (si cu mine) o cam placem pe o fata care sta in spatele nostru. Problema este urmatoarea: El obisnuind sa foloseasca replica 'Sunt plictisit', i-am spus ieri: 'Tu esti mereu plictisit, nu-i asa?', la care colega din spate: 'Cand e cu mine nu este plictisit!'.

Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

NU AU NICI O RELATIE
A... scuze pentru majuscule dar nu prea cred ca ar avea. Cel mai probabil ea a bsoervat ac voua va place de ea, sau banuieste si nu este deloc sigura. Ideea e ca vroia sa zica si ea ceva, sa fie bagata in seama... si ea se plictiseala. Cocheta, doar atatwinking
S-ar putea sa gresesc, dar speranta moare ultimawinking

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca a ras dupa replica aia inseamna ca era o gluma, ce te strofoci asa... o replica amuzanta nu e o declaratie de dragoste!

| sssoriii a răspuns:

Era doar o gluma.de ce te-a dat peste cap? daca era sa fie impreuna cu ea, banuiesc ca aflai de la colegul tau...mai ales ca o placeti aman2.asa se dadea si el mare.
stai calm si incearca si tu sa o cuceresti daca tot iti place de ea.
Succes.

| sssoriii a răspuns:

Nu fi fraier.
Banuiesc ca ti-ar spune colegul.

| Gabriella_1938 a răspuns:

A spus asta ca sa se bage si ea in seama ca. na` daca nu spunea ceva nu se simtea bine.
A spus-o asa la vrajeala ca sa vada ce spui si u. daca esti geloasa/gelos etc.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Te-a dat peste cap? De 3 ori? Esti porumbel?

| Laura_2393 a răspuns:

Sunt deja impreuna sau cel putin il place

| Sov95 explică:

Pai si uite cu ce raspuns m-am ales: (exact ce credeam mai exact) Poate insemna orice de la o simpla gluma nevinovata pana la faptul ca ei ar avea deja o relatie. crying

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Se referea cand e prin preajma ei, nu mai zice ca e plictisit

| God_1675 a răspuns:

Inseamna ca colegul tau de banca te inseala cu o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil colega si-a dat seama ca o place si e posibil ca ei doi sa fi vorbit intre timp si sunt la inceputul unei relatii... thinking baga`te si uh in seama dar nu fi plictisitor si nu incerca sa te dai mare in fata ei [ nu tine ]winking spune`i ca e cea mai dragutsa din clasa etc...restul vine de la sine big grin bft

| theghost a răspuns:

Faza e urmatoarea :fata a dorit sa iti spuna ca ea are o relatie cu colegul tau de banca mai pe ocolite! Asadar tu poti s-o placi pe fata in continuare dar ea este deja cu colegul tau.