| George20010 a întrebat:

Este bine dacă la actul sexual după ce îmi dau drumul în prezervativ mai continuăm să facem sex cu sperma în el, știu că se poate rupe și poate să rămână dar astea sunt riscurile, dar mai face cineva așa?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E riscant, si oricum nu mai poti continua mult dupa ce iti dai drumul.
Daca faci asta, verifica bine prezervativul la final, sa nu fi iesit nimic din el.

| mi25 a răspuns:

Consider ca este gresit. Oricat te-ar tinea erectia, tot se inmoaie penisul si s-ar putea sa alunece "copilasii" pe langa el din prezervativ.

| mi25 a răspuns:

Am omis sa scriu: riscul intervine si din faptul ca lichidul spermal poate lubrifia penisul "inmuiat" si la scoaterea lui sa ramana prezervativul in vagin.