| Oaky98 a întrebat:

De la o vreme am o curiozitate, aceea de a face sex oral unei fete, (oarecare), cu prietena mea m-am certat deoarece am vazuto ca s-a racit oarecum de la o vreme de mine, si as vrea sa va intreb daca va place cand primiti oral de la un baiat, ma bate capu sa fac asta si as vrea sa fac? Fetelor ce simtiti cand vi se face oral?

Răspuns Câştigător
| MirunaSunrise a răspuns:

Buna! In primul rand, daca sexul oral e bine facut, fata poate ajunge pana la orgasm. E drept insa ca trebuie sa insisti cu acele miscari ale limbii deoarece orgasmul prin intermediul sexului oral se produce putin mai greu (asta se intampla in cazul meu), deci trebuie sa ai rabdare si sa ii gasesti punctul sensibil, altfel fata nu prea simte nimic, simte doar ca cineva se joaca in zona aceea dar nu simte vreo placere iesita din comun

2 răspunsuri:
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu cred ca este fata care sa zica ca nu ii place sa i se faca oral, ce simtim...placere evident

| cosmin986522 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Si daca baiatul nu se pricepe, ce simti?